sadsad x
asdasd
Ödeme Yöntemleri

Holly Lolly online alışveriş sitemizden (https://www.hollylolly.net) 7/24 güvenli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Güvenilir alışveriş için siz de Holly Lolly’i tercih etmelisiniz.

İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler için değişim ve iade garantisi hakkınız sizlere güvenli alışverişin başka bir kolaylığını sunmaktadır. Aldığınız ürünün hatalı çıkması durumunda 7 gün içinde online destek bölümü ile iletişim kurarak ürün için değişim veya iade talebinizi oluşturabilirsiniz.

İnternet sitemizden yapacağınız 200 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde sizden kargo ücreti talep etmiyoruz. 200 TL ve üzerindeki siparişleriniz için kargo ücretini sizin adınıza biz ödüyoruz.

Holly Lolly ödeme yöntemleri konusunda da size çeşitlilik sunarak işinizi kolaylaştırmaktadır. İnternet sitemizden (https://www.hollylolly.net) yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme veya kapıda nakit ödeme seçeneklerinden sizin için uygun olan ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Siparişinizi oluştururken sizin için en uygun ve en pratik olan ödeme yöntemini tercih etmenizi öneriyoruz.

Kapıda Ödeme Nakit ve Kapıda Ödeme Kredi Kartı İle Yapacağınız Alışverişlerde Maksimum Sipariş Tutarı 350TL'dir. Bu Tutar Üzeri Siparişlerinizde Lütfen Online Kredi Kartı Ödeme Yöntemini Seçiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.