sadsad x
asdasd

Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
İstediğin Tayt ile Özgürce Hareket Et

Birçok tarza uygun modelleriyle geniş bir kullanım alanına sahip taytlar daha çok spor aktivitelerinde tercih ediliyor. Esnek yapısı sayesinde hareketlerini kısıtlamadan sana eşlik ediyor. Yoga, plates, koşu; hepsine eşlik edebilecek çeşit çeşit taytlar Holly Lolly’de.

Elbette sadece sporda değil, taytlar günün her saatinde tercih edilebilir. Evde geçireceğin bir pazar günü, alışverişe çıkacağın bir çarşamba ya da sahilde dolaşacağın bir cumartesi... Dinamik ve spor görünümler oluşturmak bir tayt ile çok kolay. Hafif serin bir günde bir sweatle kombinini tamamlayabilirsin. Siyah taytın üzerine mavi bir sweat ve spor ayakkabılarınla hemen hazır oldun bile! Siyah bir tayt dolabınızın kurtarıcı parçaları arasına girebilir, her kombine uyum sağlayabilir.

Kadın giyimin fonksiyonel parçası taytlar çeşitlerine göre farklı görünümler oluşturuyor. Parlak taytlar, kısmi transparan taytlar, desenli taytlar… Her zevke uygun çeşitleriyle özgürce hareket etmek ve rahatlığın keyfini çıkarmak için sana en uygun taytı seçmenin tam zamanı!
Holly Lolly - Backstage Video Holly Lolly - Backstage Video Holly Lolly - Backstage Video
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.