sadsad x
asdasd
Steril Paketleme - Coronavirüs Önlemleri

Siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği bizler için büyük önem taşıyor. Bu doğrultuda konu ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hijyen uygulamalarımız ve bu konuda geliştirdiğimiz koruma önlemlerimiz Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tamamen bilimsel veriler ışığında ve sürdürülebilir uygulama prensipleri doğrultusunda belirlenmiştir/uygulanmaktadır.

Temel hedefimiz alacağınız ürüne sizin dışınızda dokunuşun olabilecek en asgari seviyeye indirgenmesidir. Tüm süreç ve uygulamalarımızı bu prensip doğrultusunda güncellemiş bulunmaktayız.

Holly Lolly Tarafından Uygulanan Süreç ve Uygulamalar;
E-ticaret ekibimize uzman doktorlar tarafından hijyen, farkındalık ve yapılması gereken önlemler konularında eğitim verilmiştir.

Ürün ile temas eden tüm ekibimiz maske ve eldiven ile çalışmakta, ellerini düzenli olarak dezenfekte etmektedir.

Çalışma ortamı sürekli dezenfekte edilmektedir.

Gönderilen tüm ürünler kargoya verilmeden önce buhar püskürtülerek dezenfekte edilmekte ve sonrasında paketlenmektedir. Daha sonrasında ürününüz bulunduğu kutu, el değmemiş tek kullanımlık poşete, dışarı ile temas etmeyecek şekilde konmaktadır. Bu uygulama ile, ürününüz dezenfekte edildikten sonra, ürün kutusu da dahil olmak üzere kimsenin eli değmeden size ulaştırılmaktadır. Paketiniz size ulaştığında en dıştaki naylon poşeti çıkartarak, ürün kutunuza güvenli bir şekilde temas edebilirsiniz.

E-ticaret sitemiz üzerinden gelen iadeler de tekrar satışa sunulmadan önce aynı şekilde dezenfekte edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.