sadsad x
asdasd
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Kemerler Seni Tamamlıyor

Kemerler, her sezonda vazgeçilmez bir tamamlayıcı aksesuar olmuştur. Kadın erkek fark etmeksizin herkes tarafından tercih edilen kemerler, kombinlerimize hem işlevsel hem de görsel güzellik katmaktadır. Siz de yaz kış demeden günlük hayatta, iş hayatında ya da özel davetlerde şıklığı yakalamak ve kombinlerinize hareket katmak isterseniz Holly Lolly kemerleri yanınızda!

Çeşitler bol! İşlemeli, desenli, deri görünümlü, tokalı, düz, ince veya kalın kemer olmak üzere farklı tarzda kemerlere sahip olabilirsiniz. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken nokta ise kombinlemek istediğiniz kıyafetin ve alacağınız kemerin renk ve model uyumudur. Holly Lolly kemerleri hem model hem de geniş renk yelpazesi ile kolayca hayalinizdeki kemere sahip olmanızı sağlıyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıyla da bütün alıcılarını memnun bırakıyor.

İster yazın vazgeçilmezlerinden efil efil bir elbise üzerine ince kemerle şık bir kombine sahip olun isterseniz de kumaş pantolonla ya da siyah jean ile kombinlediğiniz büyük tokalı kemerle spor şıklığını yakalayın. Birçok kadın için kurtarıcı ve kombinlerinin gözbebeği olan kemerlere sahip olmak için alışverişe başlayın!
Holly Lolly - Backstage Video Holly Lolly - Backstage Video Holly Lolly - Backstage Video
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.