sadsad x
asdasd
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
Dolabın Gizli Kahramanları: Bodysuitler!

O da t-shirt kadar ünlü olmak isterdi ama gizli kahraman olmayı tercih etti! Kadın üst giyim parçalarından bodysuitler bazıları tarafından yardımcı parça olarak kullanılsa da hayli şık olanları onu tek başına yıldız yapıyor. Giydiğin alt giyim ürünüyle bütünleşen görüntüsü onu favori haline getiriyor.

Askılı, tek kollu, degaje yaka ya da V yaka... Holly Lolly bodysuit çeşitlerini önüne seriyor. Vücudu saran bodysuitler pantolonuna sıkıştırılmış bluz gibi görünmez ve hareket özgürlüğünü arttırır. Tek kollu siyah bir bodysuit ve boyfriend jeanle feminen bir tarz yakalayabilirsin. Tek kollularda da çeşitler var; ister askılı ister popüler ispanyol kol, seçim senin.

Dar bir parça olan bodysuitlerle daha bol kesim alt giyimler iyi bir uyum yakalayabilir. Yazın uçuş uçuş bir etekle ya da dolabındaki o favori şortunla bir bodysuit tercih edebilirsin. Esnek kumaşa sahip bu parçalar içinde rahat etmenin yanında kullanışlı ve fiyatına göre kurtardığı gün sayısının çokluğuyla bu sezonda da kahraman olmaya devam ediyor.
Holly Lolly - Backstage Video Holly Lolly - Backstage Video Holly Lolly - Backstage Video
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.